İstanbul  Nakliye ve Kurye Hizmeti

Gün İçi İşinizi Daha Hızlı Yaptıran Nakliye-Kargo-Taşıma Hizmetimiz…

Her ebat ve hacimdeki gönderiler araçlarımız ve öz verili çalışanlar tarafımızdan istanbulun istenilen bölgelerine taşınıp işinizi hızlandıran hizmetlerimizdendir.
Yetiş Nakliye Araçlı Kurye Hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz istanbul içi  koli veya büyük hacimdeki  her gönderileriniz ölçmeden tartmadan 2 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir.
Araçlı Kurye Hizmeti ile firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.
Yetiş Kurye ve Nakliye Hizmetleri , siz değerli müşterilerimiz buna benzer araçla taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak çözümler üretir.
“2 saatte araçla taşımacılık”
  • Bayilerinize veya müşterilerinize ürün ya da numune mi göndermek istiyorsunuz?
  • Bir yerden koli ya da paket mi aldıracaksınız?
  • Nadiren de olsa araçla her hangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor?
  • İki aracınız fazla geliyor ama bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyor mu?
Bu işlerinizi yaptırabilmek için; araç alımı, tamiratı, kaza yapması, yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şoför maliyeti, işe gelememe riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek bulunmamaktadır.
Yetiş Nakliye araçlı kurye hizmetimiz ile anında bütün taşımacılık işlerinizi yerine getiriyoruz.

istanbul nakliye

Gönderilerinizde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !

– Kuryenin sipariş alımı esnasında bekletilmesi gönderinizin zamanında teslim edilmesini geciktermektedir. Bu sebeple gönderilecek şeyin (zarf,dosya,paket vs) paketlenmiş ve hazır bir halde iken kurye talebinde bulununuz.

 

istanbul nakliye