HAKKIMIZDA

Üstün nitelikli, kaliteli hizmet sunarak; kurye, nakliye ve kargo konusundaki ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde ve ekonomik fiyatlarla çözüm yerine getirmekteyiz. Ayrıca profesyonel ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunarak, hızlı ve güvenli teslimat ile beklentilerinize karşılık veriyoruz.


Firmamız, hergün büyüyen kadro ve araçları ile en iyi ve çözüm odaklı koşullara uygun olarak hareket eden, ileri görüşlü, dürüst iş anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

MİSYONUMUZ

– Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak hizmetleri gerçekleştirmek.

– Sunulan hizmette ve hızlı teslimatta kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.

– Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.

– Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.

VİZYONUMUZ

Talepten teslimata kadar tüm kargo ve kurye aşamalarında mükemmelliği hedefleyen, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, çevre ve insan sağlığına önem veren, Türkiye de tercih edilen bir firma olmak, Yetiş Kurye için en önemli hedefdir.


• Zamanında ve sorunsuz teslimat en temel ilkemiz haline getirmek.
• Güler yüzlü iletişim ve müşteri odaklı olmak.
• Ekip ruhu ile çalışkan ve özverili olmak.
• Sürekli değişen teknolojiye uyumlu, çağdaş ve modern bir firma olmak