Uçaklı Kargo Hizmeti

THY Uçak Kargo ile Aynı Günde Şehirler Arası Güvenli Teslimat Yapmaktayız

Uçaklı Kargo hizmetimiz ile aynı günde aşağıdaki iller arasında karşılıklı olarak gönderileriniz bir ildeki adresten alınarak diğer bir ildeki adrese teslim edilmektedir.
Arabalı Kurye Hizmetimiz ile adresinizden Uçaklı kargo gönderinizi alarak göndermek istediğiniz ildeki uçağa teslim edilmektedir. Gönderilen ildeki Arabalı kuryemiz gelen Uçaklı kargo gönderinizi uçaktan güvenli bir şekilde teslim alarak istemiş olduğunuz o ildeki adrese teslim etmekteyiz. 
Karşılıklı Uçaklı Kargo Gönderisi Yapılan İller:
İstanbul > Ankara
Ankara > İstanbul
İstanbul > Bursa
Bursa > İstanbul
Ankara > Bursa
Bursa > Ankara
* Mesai saatleri içerisinde 17:00’a kadar gönderilen ildeki adrese teslim edilmesi gereken Uçaklı kargo gönderileriniz için saat 11:00’a kadar sizin tarafınızdan sipariş kaydı verilmesi gerekmektedir.
* 13:00’dan sonraki Uçaklı kargo gönderileri ertesi gün sabah saatleri içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilecektir. ( Mesai saatleri dışında teslimat yapılabiliyor ise 19:00’a kadar da istenilen adreslere teslim yapılmaktadır.)

Gönderilerinizde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !

– Kuryenin sipariş alımı esnasında bekletilmesi gönderinizin zamanında teslim edilmesini geciktermektedir. Bu sebeple gönderilecek şeyin (zarf,dosya,paket vs) paketlenmiş ve hazır bir halde iken kurye talebinde bulununuz.

ucak-kargo